Mať vlastný web je skvelý nápad

Naším spoločným cieľom je vytvorenie produktu – webstránky alebo prezentácie, ktorá je dôležitým marketingovým nástrojom na efektívnu a dôveryhodnú prezentáciu Vašej spoločnosti, ale rovnako sa z nej môže stať aj dôležitý predajný kanál vašich výrobkov a služieb.

Každá webstránka predstavuje jedinečný projekt spĺňajúci náročné požiadavky zákazníka na funkcionalitu a estetické vnímanie.

Priebeh vytvorenia webstránky:

Klient vypíše jednoduchú objednávku priamo z tejto internetovej stránky, o aký produkt (webstránku) by mal záujem.

Následne ho budeme kontaktovat telefonicky alebo e-mailom s cieľom zistiť konkrétny záujem a dohodnúť náležitosti spomenuté v ďaľšom bode.

Po dohode klient dodá materiály potrebné k vypracovaniu grafického dizajnu.

Dodané materiály by mali obsahovať:

  • aké kritéria by stránka mala spĺňať a hlavne čo je jej cieľom, tematika,
  • základné údaje o firme, ponúkanom sortimente alebo službách,
  • údaje o webhostingu a doméne; ak ich nemáte, radi Vám ich zabezpečíme,
  • logo; ak nie je, radi Vám ho vytvoríme,
  • predstavu o farebnej škále,
  • fotografie či obrázky vo veľkom rozlíšení, ktoré by sa mohli na webovú stránku hodiť,
  • hlavnú štruktúru navigačného menu (Hlavná stránka, Kontakt, O nás, Sortiment, ...).

Po dodaní sa grafik pustí do tvorby grafického zázemia stránky a po jej dokončení ju pošle zákazníkovi. Zakazník preverí, či spĺňa jeho požiadavky a predstavy. Po odsúhlasení grafiky už nie sú možné veľké úpravy.

Po schválení grafického návrhu sa programátor pustí do tvorby stránky. Počas programovania dbáme na čistotu a štandard kódu. Stránka sa kontroluje validátorom konzorcia W3C, ktorý otestuje stránku či spĺňa medzinárodný štandard, čím sa zabezpečí kvalita.

Sprístupnenie vytváranej stránky klientovi prebieha najprv na našom serveri, kde môže klient sledovať priebeh a súčasne tvoriť texty, ktoré poslúžia ako obsah pre jeho stránku. Texty by mali byť písané v textovom editore s diakritikou a dodržaním požadovaných odsekov a štruktúry textu. Ak si neviete rady s reklamným textom, radi Vám pomôžeme.

Keď je stránka hotová a klient je spokojný, stránku umiestnime na požadovanú webovú adresu. Po vytvorení webovej stránky netreba zabudnúť na jej aktualizáciu, ktorá priťahuje návštevníkov a pozitívne vplýva aj na umiestnenie vo vyhľadávačoch. Ak si s aktualizáciou neviete poradiť, ochotne Vám pomôžeme.

Objednať www stránku