Servis a predaj notebookov a počítačov v Bratislave, webové stránky, grafika, logá, vizitky, pozvánky, promočné oznámenia - MK PC ART&SERVIS

Predaj počítačov a príslušenstva:

Kúpa počítača / Kúpa notebooku

Nechajte si u nás poradiť s výberom nového počítača, notebooku, príslušenstva. Predložte nám predstavy a požiadavky aké by mal(i) spĺňať a spolu vyberieme to najvodnejšie riešenie.

V poslednom období sa veľmi rozšírilo portfólio notebookov, preto je možno vhodnejšie pouvažovať práve možno nad kúpou notebooku skôr ako pri kúpe stolového počítača. Najvhodnejšia cesta je kontaktovať nás s Vašimi požiadavkami na daný počítač alebo notebook napr. obľúbená značka.
Skúste si tak isto pripraviť zoznam čo všetko by ste chceli na novom počítači či notebooku robiť.
Napríklad: prezeranie filmov, prezeranie internetu a mailov, písanie dokumentov, práca s tabuľkami, prezeranie obrázkov, úprava obrázkov, strih videa, hranie hier...

Podľa takto pripraveného zoznamu Vám vieme pomôcť "ušiť" (vybrať) váš nový počítač či notebook presne podľa vašich potrieb.


Kontakt pre kúpu počítača či notebooku

K notebookom a pc odporúčame:

Operačný systém: Windows 7 Home premium, Windows 8 + štart panel
Zdarma Služba NTBŠTART Kompletné počiatočné skontrolovanie a nastavenie notebooku
Antivírový program: ESET - NOD32
Záloha systému: COMPLET SYSTEM BACKUP-RECOVERY
(záloha nového operačného systému aj so všetkými programami pre prípad nejakej softvérovej závady - kde počítač vieme obnoviť do cca 30 minút)