Servis a predaj notebookov a počítačov v Bratislave, webové stránky, grafika, logá, vizitky, pozvánky, promočné oznámenia - MK PC ART&SERVIS

Tvorba webových stránok:

Potrebujete sa viac zviditelniť prostredníctvom internetu?
Ponúkame vytvorenie novej webovej stránky podľa požiadaviek klienta. Aká bude nová stránka? - Jednoduchá či náročnejsia, ale hlavne prehľadná a dobre ovládateľná.
Obľúbenou podčasťou stránok sú galérie na zobrazenie rôznych fotiek alebo produktov či vyhotovených výrobkov.

AKCIA: Využite novú akciu a k vyhotovenej webstránke Vám vyhotovíme dizajn vizitky zdarma.

Objednávky Vašich produktov či ponúkaných služieb priamo z Vašej novej internetovej stránky nebudú problém.

Čítaj ďalej

Dizajn - tvorba grafiky

Pre našich klientov pripravujeme logá, ktoré dokonale ladia s identitou firmy a jednoducho, ale výstižne ju spropagujú. Vytvorené logo sa potom ďalej používa na web stránky, vizitky, pozvánky, oznámenia, plagáty, jedálne lístky a iné médiá.

Ukážky našich prác:

1l.png, 2,3kB airc.png, 2,7kB blue.png, 2,1kB blueball.png, 2,9kB company.png, 2,3kB hviezda.png, 2,3kB kiwi.png, 3,1kB logotomas.png, 5,0kB ludia3.png, 2,7kB okna.png, 3,3kB posta3.png, 1,4kB ships.png, 1,9kB strechy.png, 1,6kB trbprojekty.png, 2,5kB wind.png, 2,5kB zelene.png, 2,4kB

Cena vytvoreného loga od: 20€, záleží od náročnosti spracovania daného loga

Objednávka grafiky

Bannery:

MKPC banner

Reklamné bannery slúžia na upútanie návštevníka, ktorý sa po kliknutí na ne dostane na Vaše webové stránky. Reklamné bannery sa používajú skôr na upevnenie "imidžu" firmy, než na zvýšenie predajnosti.

Objednať banner